KONST / Litografier / Litografi 9111269

nr 911 1269

Litografi

offset, Romero Britto, dedikerad och signerad-95, motivet: 73x59

Utrop:

400 kr

Såld:

200 kr

måndag 15 september 2014
kl 19:54:38